Offerte aanvragen
Een project afbeelding van onze Zwarte betonplaten antraciet

Home / Betonplaten / Gekleurde betonplaten Colore / Zwarte betonplaten antraciet

Zwarte betonplaten antraciet

Bijna onbeperkte mogelijkheden

Zwarte betonplaten in de kleur antraciet zijn erg populair. Ze zorgen voor een strakke uitstraling. Maar wist u dat de mogelijkheden in kleurstelling bij SIMbeton bijna onbeperkt zijn?

 

SIMvlak en SIMnop zwarte betonplaten

 

Het pigment, dat aan het betonmengsel wordt toegevoegd, bepaalt de kleur. De SIMvlak® – SIMnop® colore betonplaten hebben een eigentijdse uitstraling. Het enige vaste gegeven is de betonplaat zelf. De deklagen laten zich aanbrengen in een wereld van kleuren. Met onze SIMVLAK 2 x 1 betonplaten hebt u veel mogelijkheden om de juiste sfeer en uitstraling te creëren. Zo vormen de betonplaten vormen een mooi geheel, die perfect aansluit bij omringende gebouwen.

Optionele formaten:

Afmetingen

TypeLengte (cm)Breedte (cm)Dikte (cm)Gewicht (kg)
Colore® SIMvlak 10010012288
Colore® SIMvlak 12510012359
Colore® SIMvlak 15010012431
Colore® SIMvlak 17510012503
Colore® SIMvlak 20010012575
Colore® SIMvlak 25010012713
Colore® SIMvlak 30010012861
Colore® SIMvlak pasplaten1005012143
Colore® SIMvlak pasplaten2005012286
Colore® SIMnop20010012580
Colore SIMnop pasplaten10010012290

Afbeeldingen van gerealiseerde projecten

Afgelopen jaren hebben wij diverse projecten mogen realiseren met onze Colore® betonplaten. Hieronder ziet u een klein deel van de gerealiseerde projecten.

Wilt u meer informatie ontvangen?

Neemt u contact op met onze vakmensen voor vrijblijvend advies op maat. Informeert u gerust naar de mogelijkheden van onze keerwanden. Stuur een mail, of vul onderstaande contactformulier in:

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Contactgegevens

Industrieweg 1
7475 NH Markelo
Nederland